Wazektomia Hrab

o gabinecie

Zapraszamy do umawiania się na konsultacje w moim gabinecie.

dr n. med. Michał Hrab

Jestem urologiem z ponad 15-letnim stażem pracy. Obecnie jestem adiunktem w Klinice Urologii w Poznaniu, gdzie wykonuję pełen zakres operacji urologicznych również laparoskopowych. Równocześnie prowadzę własną specjalistyczną praktykę urologiczną.

Dobry urolog w Poznaniu to pewność, że zabiegi i operacje urologiczne zostaną przeprowadzone poprawnie i w komfortowych dla pacjenta warunkach. Wizyta u urologa prywatnie w Poznaniu, w moim gabinecie, pozwala uniknąć długiego oczekiwania. Moje doświadczenie zawodowe zostało pozyskane w trakcie wielu lat praktyki, na którą składały się zabiegi, operacje, konsultacje i opinie medyczne. Pacjenci zgłaszają się do mojego gabinetu urologa w Poznaniu w celu wykonania wazektomii lub uzyskania pomocy lekarskiej, mogą liczyć na kompleksową opiekę medyczną.

Należę zarówno do Polskiego TowarzystwaUrologicznego (PTU) jak i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EBU). Od 2008r posiadam tytuł specjalisty urologa honorowany w Europie (FEBU) – Fellow of the European Board of Urology. W Klinice Urologii wykonuję pełen zakres zabiegów. Operacje zarówno otwarte, jak i laparoskopowe oraz zabiegi endoskopowe. 

Specjalistyczny gabinet urologa w Poznaniu, który prowadzę, oferuje szeroki zakres konsultacji medycznych. Dolegliwości urologiczne to objawy, których nie należy lekceważyć i które trzeba jak najszybciej omówić z lekarzem specjalizującym się w tej dziedzinie medycyny. Dobry urolog w Poznaniu to gwarancja dla pacjenta, że wizyta zostanie przeprowadzona w profesjonalnej, przyjaznej atmosferze, z szacunkiem i delikatnym podejściem do każdego problemu. Zachęcam do umówienia się na prywatną konsultację u urologa w Poznaniu w moim gabinecie lub na kwalifikację do zabiegu wazektomii.

Doświadczenie

 

1993 – 1999 Akademia Medyczna im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Wydział Lekarski
1999 – 2001 Staż podyplomowy w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 2 w Poznaniu
2001 – 2008 Asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Akademii Medycznej w Poznaniu
2002 – 2008 Specjalizacja z urologii
2008 Uzyskanie tytułu specjalisty urologa (FEBU)
2008 Starszy Asystent w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
2011 Uzyskanie stopnia naukowego doktora nauk medycznych na podstawie pracy
doktorskiej pt. „Ocena przydatności monitorowania IL-6 i CRP jako wskaźników
prognostycznych u chorych poddanych nefrektomii z powodu raka nerki”
2012 Adiunkt w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Wazektomia, Najskuteczniejsza antykoncepcja

Umów się na wizytę kwalifikacyjną.

Adres gabinetu:

Gabinet Urologiczny Dr Michał Hrab
Marcelińska 94/200, Grunwald, Poznań

Rejestracja:

(+48) 517 507 978